dnes
Polojasno
12/22
zítra
Polojasno
12/22
pozítří
Polojasno
9/24
Dnes je 29. července 2015 a svátek má

Enikö Mihalik novou tváří Chantelle

Najít novodobou Marianne, symbol Francie i francouzské revoluce, tvář, zobrazenou na francouzských euromincích, zůstává stálým úkolem... Už mnoha slavným Francouzkám byla prokázána čest a vysloveno uznání tím, že byly vybrány, aby propůjčily svou tvář k vytvoření nové podoby Marianne. Jednou z nich se stala francouzská herečka Catherine Deneuve, symbol kultivované smyslnosti a francouzské elegance.
  • Enikö Mihalik novou tváří Chantelle
  • Enikö Mihalik novou tváří Chantelle
Počet komentářů: 0
Datum publikace: 06.09.2011
 

Právě pro nápadnou podobnost se slavnou filmovou hvězdou se značka Chantelle rozhodla oslovit maďarskou modelku Enikö Mihalik, aby se stala oficiální tváří této značky luxusního prádla.
Chantelle tak prostřednictvím Enikö oslavuje a vyzdvihuje krásu ženského těla, smyslných křivek a jemného, vytříbeného stylu.
dum_modyHra s kontrasty, světlem či stíny je příznačná pro práci světoznámého fotografa Helmuta Newtona, už v době, kdy pracoval na snímcích s legendární Catherine Deneuve. Stejné jméno a stejný způsob zvolil nyní, když ztvárnil pro Chantelle smyslnost ženských křivek i výrazu nádherné tváře Enikö Mihalik. Prvotřídní černobílá fotografie kombinuje okamžiky dramatu a uvolnění a stává se v uměleckém výsledku jistou formou unikátního stylového šarmu.
Enikö Mihalik vstoupila mezi známé tváře světového modelingu po své úspěšné premiéře v maďarském i mezinárodním klání soutěže Model Look 2002. S modelingem začala koketovat již ve svých patnácti letech, když ji v nákupním centru objevil scout jedné modelingové firmy. Začínala jako modelka na přehlídkových molech, v roce 2006 zažila svou premiéru pro značku Chantelle. Opravdový zlom nastal o tři roky později, kdy se střídala na molech padesátky nejvýznamnějších módních značek. Předváděla pro slovutné a uznávané značky Givenchy, Blumarine, Versace, „prádlovou" jedničku Victoria´s Secret a další.
Její tvář se několikrát objevila na titulní stránce módního časopisu Vogue, v reklamích kampaních pózovala světově proslulým firmám Gucci, Kenzo či MaxMara. Neunikla jí ani jedinečná příležitost stát se jednou z modelek prestižního kalendáře Pirelli (2010). V aktuální padesátce topmodelek se Enikö Mihalik drží skvěle, v první desítce, obsadila deváté místo.

Text a foto: Komerční článek


 
 Poslat emailem  Tisk   Facebook

Komentáře ke článku

Počet komentářů: 0


 

             
 

 
antispam: 9 + 7 =

Odeslat příspěvek může pouze přihlášený uživatel
Poradny
 
vymezovací obrázek
Nejnovější ve Fotogaleríích
Pohyb Pohyb Nakupy Stihla_a_fit Relax 
vymezovací obrázek
Nejnovější videa
Videogalerie_k_Zimnimu_specialu Videogalerie_k_Zimnimu_specialu Videogalerie_k_Zimnimu_specialu Videogalerie_k_Zimnimu_specialu Videogalerie_k_Zimnimu_specialu 
vymezovací obrázek

 
Můj FITSTYL
vymezovací obrázek
Video
Single_Trek

Singltrek pod Smrk ... - Okruh má délku 18 ...

Tahoe Rim Trail - ... - This portion of th ...

Mountain Bike Down ... - Road Trip. Canada ...

Singltrek pod Smrk ... - Druhý videa z naše ...


vymezovací obrázek
LAKSHMI Kde se dá zažít smyslná tantra masáž v Praze? Tantrický chrám Lakshmi! www.lakshmi.cz
VL-SKI Velmi úspěšný a zábavný způsob týmového lyžování pro všechny lyžaře. Podivuhodně dobrý způsob jak se NAUČIT UČIT lyžovat své nejbližší a kamarády.
Funkční nástroje

Změřte si svůj BMI >>

 Hmotnost [kg]
 Výška [cm]

Vypočítejte si denní spotřebu kalorií >>

 Žena  Muž

 Hmotnost [kg]

 Výška [cm]

 Věk

vymezovací obrázek
 
nahoru